FrontEnd fejlesztő

  • Budapest
  • IT
  • Teljes munkaidő

Főbb feladatok:

  • Webes alkalmazás kliens oldali tervezése, fejlesztése.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Min. 3 év vállalati oldalon szerzett szakmai tapasztalat;
  • Magabiztos tudás a következő technológiákban:
  • HTML
  • CSS
  • JS (vanilla & jQuery)
  • JSF (pl. Primefaces)
  • Responsive Web Design
  • Photoshop vagy ehhez hasonló eszközben szerzett tapasztalat
  • Magabiztos ismeret legalább egy „modernebb” frontend frameworknek (pl.: React, Angular, Vue, egyéb);
  • Alapszintű ismerete legalább egy frontend build toolnak (pl.: grunt, gulp, webpack, egyéb);
  • A felhasználói és üzleti igények megértése;
  • Rendszerszintű gondolkodásmód;
  • Megbízhatóság, önálló, felelősségteljes munkavégzés;
  • Kiváló problémamegoldó és csapatmunkára való képesség.

Előnyt jelent:

  • Angular tapasztalat;
  • Java EE;
  • Aktív társadalmi szerepvállalás;
  • Elkötelezettség a tudatosság és felelős gondolkodásmód iránt.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés;
  • Rugalmas munkaidő;
  • Barátságos légkör, elkötelezett csapat;
  • Értékközösség és felelős pénzügyi szemlélet;
  • Kellemes és kulturált munkakörnyezet, változatos munkakör;
  • Szakmai kihívások, fejlődés.

Az alábbiakat kérjük:

Amennyiben ez a lehetőség felkeltette az érdeklődésed, és úgy látod, hogy megfelelsz a fent említett elvárásoknak, kérjük, hogy fényképes önéletrajzod küldd el - a "FrontEnd fejlesztő" tárgy megadásával -, bérigényed feltüntetésével a következő e-mail címre: karrier@magnetbank.hu

A MagNet Bank Zrt. az álláspályázatokkal kapcsolatban, mint önálló adatkezelő jár el. Az álláspályázattal kapcsolatos részletes adatkezelési tájékoztatást az Adatvédelem menüpontban a "Kiegészítő Adatkezelési Tájékoztató álláspályázatot benyújtók részére" elnevezésű dokumentum tartalmazza.